ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek

PZ ERI – Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów oddział rejonowy w Milanówku

POLSKI ZWIĄZEK EMERYTÓW,
RENCISTÓW I INWALIDÓW

ODDZIAŁ REJONOWY
W MILANÓWKU

Władysławowo 16.06-29.06.2019 r.

Po raz drugi w ostatnich latach wybraliśmy się do Władysławowa, by nacieszyć się polskim morzem.
I tym razem nam się udało Pogoda dopisała w 100, a może nawet jeszcze więcej procentach.  Zamieszkaliśmy w większości w willi B&B, a tuż obok kilka osób w willi Dalia. Pyszne i obfite posiłki były serwowane w formie szwedzkiego stołu, jedynie obiady w formie porcji indywidualnych. Cieszyło również usytuowanie miejsc noclegowych, bardzo blisko plaży. Może na początku trochę zaniepokoiło nas  zejście 200 schodkami na plażę, ale 
w rezultacie okazało się to niezbyt uciążliwą i miłą formą gimnastyki.
Jak to w naszym zwyczaju, nie obyło się bez programu rozrywkowego. Zaczęliśmy od spotkania przy ognisku i tradycyjnym pieczeniu kiełbasek. Już następnego dnia miał miejsce „KAPELUSZOWY” wieczorek taneczny z poczęstunkiem. Niedzielę natomiast spędziliśmy na wspaniałej wycieczce na Hel,  z mnóstwem atrakcji, w tym rejs statkiem po Zatoce Puckiej.
I za kilka dni znowu mieliśmy okazję rozruszać nasze opalone i rozleniwione ciała na wieczorku tanecznym  „Z DELFINKIEM”.
I tak oto minął nam błyskawicznie, ten urozmaicony i wspólnie spędzony czas. Dziękujemy Ani za tak duże zaangażowanie i wspaniałą organizację.
Do następnego razu…………

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.